Na co se investice použije

Detail projektu

Rekreační dům s pracovním názvem Horní Planá se nachází v samém srdci města Horní Planá. Všechny apartmány jsou šetrně a přitom moderně zapracovány do měšťanského domu, kterému zůstává jeho původní ráz. Nabízí přitom ale velmi pěkné a útulné apartmány a pokoje. Součástí celého objektu je i druhý blok s apartmány, který designově vychází ze severských chat, ale stále je situován do naší české krajiny. Dominantou tohoto domu bude především jednoduché a ničím nerušené opalované dřevo. Které dodá speciální estetický ráz a zároveň zanechá jednoduchou eleganci a čistotu.

Rozložení projektu

V celém rekreačním komplexu se bude nacházet celkem 34 apartmánů a pokojů. Bude se jednat jak o apartmány s kompletní vybaveností pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. V komplexu budou připraveny i pokoje hotelového typu, především pro krátkodobé pronájmy. Pro všechny hosty zde budou i společné prostory, ve formě fitness a wellness. Hosté tak budou moci mimo všech aktivit které nabízí okolí Lipna, využít i tyto benefity. Zároveň to bude dalším lákadlem a přidanou hodnotou pro potenciální hosty a návštěvníky Lipna. Ve vnitrobloku komplexu bude pro hosty připraveno i parkoviště.

Lokalita

Horní Planá je město nacházející se v celoročně oblíbené lokalitě a stále rostoucím potenciálem návštěvnosti jak českých, tak zahraničních návštěvníků. Horní planá se nachází v blízkostí krásného historického Českého Krumlova. Propletena spoustou krásných stezek, které nabízí Šumava. A díky blízkosti rakouských hranic, je zde možnost navštívit i rakouské město Linz. A v neposlední řadě, se především Horní Planá nachází na přehradě Lipno, která stále nabízí vyžití jak pro rodiny, tak i skupiny.

Zaujali jsme vás?

Nechte nám na sebe číslo, my vám zavoláme a představíme naše obchodní partnery.

Proč investovat?

Fixní úrok 6.5 % p.a.

Pravidelná měsíční výplata úroků

Zajištění holdigem společnosti

  • IkonaNominální hodnota:50 000 Kč

  • IkonaDatum emise:1. 9. 2021 - 1. 9. 2024

  • IkonaÚrok:6.5% p.a.

  • IkonaVýplata úroku:Měsíčně

  • IkonaObjem emise:15 000 000 Kč

Základní informace o společnosti

MAN INVEST s.r.o.

IČO: 09827897

DIČ: CZ09827897

Základní kapitál: 10 000 Kč

Sídlo: Roháčova 1419/93, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha

Web: https://www.maninvest.cz

Spočítejte si návratnost vaší investice

50 000

50 000 Kč

5 500 000 Kč

1 rok

1 rok

9 let

  • Výnos investice


  • Kvartální příjem


  • Celkový příjem

Máte zájem o investici?